ČASTÉ DOTAZY

Jak naše služby probíhají?

l

1. Zadání poptávky

Abychom Vám mohli upřesnit cenu, je třeba vyplnit poptávkový formulář nebo nás jednoduše kontaktovat.

t

2. Upřesnění zakázky

Pro doporučení vhodné služby či upřesnění detailu Vás můžeme kontaktovat.

3. cenová nabídka

Do 2 pracovních dní Vám zašleme cenovou nabídku online.

4. objednávka služby

Službu můžete objednat elektronicky vyplněním a potvrzením cenové nabídky

w

5. Domluvení termínu inspekce

Do 2 pracovních dní se Vám ozve inspektor, se kterým si domluvíte termín a poklady k nemovitosti, které bude potřebovat.

i

6. tvorba techn. průkazu

Technický průkaz Vám zašleme elektronicky u rodinných domů či bytů cca do 14 dnů. U ostatních nemovitostí je časová náročnost individuální.

Nechcete čekat na vydání TPN? Objednejte konzultaci (prohlídku) s inspektorem a důležité informace o stavu nemovitosti Vám inspektor sdělí přímo při prohlídce.

Reference klientů

Velká spokojenost s inspekcí domu při přejímce od developera, inspektor postupoval velmi pečlivě při identifikaci vad a nedodělků. Děkuji i za jeho konstruktivní komunikaci s developerem, který měl tendenci identifikované nedostatky bagatelizovat či zpochybňovat.

Honza - RD Úvaly

Ještě jednou bych chtěla poděkovat za službu, kterou mi poskytla Vaše firma prostřednictvím pana inženýra Soukupa. Byl jedním slovem super! Díky němu nebyly žádné dohady, objevil zásadní nedostatky, které jsme přehlédli. Moc mi pomohl, je to opravdový profík! Můj boj s developery sice není u konce, každopádně díky této kontrole se šance uspět s reklamací fasády velmi zvýšila. 😉

Šárka - RD Kladno

S inspekcí nemovitosti jsme byli velice spokojeni. Nakonec jsme se rozhodli vybranou nemovitost, kvůli nalezeným vadám nekupovat. Ušetřilo nám to spoustu starostí, a tak až najdeme jinou vhodnou nemovitost, necháme si ji určitě také zkontrolovat. Rozhodně doporučuji před koupí jakékoliv nemovitosti.

Josef - RD Kolín

Kontaktní údaje

Provozovatel

EXPERDIA ČR s.r.o.
Tiskařská 257/10
Praha 10, 108 00
IČ: 24722243

 

Email

experdia@nemopas.cz

Telefon

+420 774 777 034
+420 736 673 398