Služby Inspektora nemovitostí

Činnost inspektora nemovitostí

Zabýváme se dlouhodobě inspekcí nemovitostí. Inspekce nemovitostí znamená, že technicky zhodnotíme její stav a zkontrolujeme Vaši nemovitost. Inspekci nemovitosti provádíme jako NEMOPAS inspekci. To znamená, že hodnotíme nemovitost jednak z pohledu jejich poruch, ale také i z pohledu rizika vzniku poruchy.

Inspekce nemovitosti

Inspekci nemovitosti provádí certifikovaný inspektor nemovitosti, který posuzuje nemovitost z různých pohledů. Mezi tyto technické pohledy patří statika domu, izolace proti vodě, povrchy, technické zařízení,zdraví a hygiena, bezpečnost a požár, akustika, úniky tepla, pozemky a další. 


INSPEKTOR NEMOVITOSTÍ Nemopas - Inspekce nemovitostí

Inspektor nemovitostí vám zajistí odborný posudek vámi kupované nebo prodávané nemovitosti. Inspektor nemovitosti zjistí reálný stav budovy/nemovitosti a vše vám předá v ucelené podobě "černé na bílém". Díky takto získaným informacím o vaši současné nebo budoucí nemovitosti můžete mít záruku stavu bytu, domu, chaty a jiné nemovitosti.


Kontrola stavu nemovitostí (SVJ) PENB štítek

Speciální služba určená pro vlastníky bytových jednotek (SVJ) a Facility management. Kontrola stavu nemovitostí před koncem záruční doby


Expertní a diagnostické služby expertní zanlecká činnost - Inspektor nemovitostí

Služna specialisty inspektora nemovitostí, která se nazývá expertní a znalecká činnost zahrnuje řešení častých problémů, jakými mohou být:

Vlhko ve sklepě a bytě
Mokré stěny
Mokré skvrny pod střechou
Nefunkční topení
Vysoká hlučnost v místnosti
a další.

 

Certifikace výstavby expertní zanlecká činnost - Inspektor nemovitostí

Jste-li realizační či stavební firma a chceteli ukázat zákazníkovi, že vaše práce je opravdu kvalitní, můžete si nechat zkontrolovat projekt a celou stavbu nezávislým odborníkem - inspektorem nemovitostí a nechat si vystavit tzv. certifikát výstavby.


Odhad ceny nemovitosti PENB - průkaz energetické náročnosti

Pro realitní makléře nebo realitní firmy dokážeme zpracovat nejdůležitější podklady z inspekce nemovitosti. Mohou to být: Průkaz energetické náročnosti budovy + Znalecké ocenění nemovitosti + Inspekce nemovitostí, ale také odhady cen nemovitostí pro jednotlivce, realitní makléře nebo firmy

 

NEMOPAS prověření projektu nemopas - prověření projektu

Speciální prověření projektu zajistí to aby váš plán na novou výstavbu nemovitosti, butu, domu neobsahoval zbytečně předražené části a technologicky odpovídal všem standardům a nařízením.

 

PENB PENB štítek

Od 1.1.2013 se zákonem nařizuje mít průkaz energetické náročnosti jakékoliv budovy, kterou pronajímáte nebo prodáváte. Dokážeme takovýto PENB zpočítat a s certifikací vystavit.