Služby Inspektora nemovitostí

Naše činnost

Zabýváme se dlouhodobě inspekcí nemovitostí. Inspekce nemovitostí znamená, že technicky zhodnotíme její stav a zkontrolujeme Vaši nemovitost.

Inspekci nemovitosti provádíme jako NEMOPAS inspekci. To znamená, že hodnotíme nemovitost jednak z pohledu jejich poruch, ale také i z pohledu rizika vzniku poruchy.

Inspekce nemovitosti

Inspekci nemovitosti provádí certifikovaný inspektor nemovitosti, který posuzuje nemovitost z různých pohledů. Mezi tyto technické pohledy patří statika domu, izolace proti vodě, povrchy, technické zařízení,zdraví a hygiena, bezpečnost a požár, akustika, úniky tepla, pozemky a další. 

Nemopas - Inspekce nemovitostí

INSPEKTOR NEMOVITOSTÍ

Inspektor nemovitostí vám zajistí odborný posudek vámi kupované nebo prodávané nemovitosti. Inspektor nemovitosti zjistí reálný stav budovy/nemovitosti a vše vám předá v ucelené podobě "černé na bílém". Díky takto získaným informacím o vaši současné nebo budoucí nemovitosti můžete mít záruku stavu bytu, domu, chaty a jiné nemovitosti.

PENB štítek

PENB - Průkaz energetické náročnosti budovy

Od 1.1.2013 se zákonem nařizuje mít průkaz energetické náročnosti jakékoliv budovy, kterou pronajímáte nebo prodáváte. Dokážeme takovýto PENB zpočítat a s certifikací vystavit.

expertní zanlecká činnost - Inspektor nemovitostí

Expertní a diagnostické služby

Služna specialisty inspektora nemovitostí, která se nazývá expertní a znalecká činnost zahrnuje řešení častých problémů, jakými mohou být:

Vlhko ve sklepě a bytě
Mokré stěny
Mokré skvrny pod střechou
Nefunkční topení
Vysoká hlučnost v místnosti
a další. 

Certifikace výstavby

Certifikace výstavby od inspektora nemovitostí

Jste-li realizační či stavební firma a chceteli ukázat zákazníkovi, že vaše práce je opravdu kvalitní, můžete si nechat zkontrolovat projekt a celou stavbu nezávislým odborníkem - inspektorem nemovitostí a nechat si vystavit tzv. certifikát výstavby.

PENB - průkaz energetické náročnosti

Odhad ceny nemovitosti

Pro realitní makléře nebo realitní firmy dokážeme zpracovat nejdůležitější podklady z inspekce nemovitosti. Mohou to být: Průkaz energetické náročnosti budovy + Znalecké ocenění nemovitosti + Inspekce nemovitostí, ale také odhady cen nemovitostí pro jednotlivce, realitní makléře nebo firmy

nemopas - prověření projektu

NEMOPAS prověření projektu

Speciální prověření projektu zajistí to aby váš plán na novou výstavbu nemovitosti, butu, domu neobsahoval zbytečně předražené části a technologicky odpovídal všem standardům a nařízením.