Služby Inspektora nemovitostí

Nemopas - Inspekce nemovitostí

INSPEKTOR NEMOVITOSTÍ

Inspektor nemovitostí vám zajistí odborný posudek vámi kupované nebo prodávané nemovitosti. Inspektor nemovitosti zjistí reálný stav budovy/nemovitosti a vše vám předá v ucelené podobě "černé na bílém". Díky takto získaným informacím o vaši současné nebo budoucí nemovitosti můžete mít záruku stavu bytu, domu, chaty a jiné nemovitosti.

expertní zanlecká činnost - Inspektor nemovitostí

Expertní a znalecká činnost inspektora nemovitostí

Služna specialisty inspektora nemovitostí, která se nazývá expertní a znalecká činnost zahrnuje řešení častých problémů, jakými mohou být:

Vlhko ve sklepě a bytě
Mokré stěny
Mokré skvrny pod střechou
Nefunkční topení
Vysoká hlučnost v místnosti
a další. 

PENB - průkaz energetické náročnosti

Pro realitní obchod

Pro realitní makléře nebo realitní firmy dokážeme zpracovat nejdůležitější podklady z inspekce nemovitosti. Mohou to být: Průkaz energetické náročnosti budovy + Znalecké ocenění nemovitosti + Inspekce nemovitostí.

PENB štítek

PENB - Průkaz energetické náročnosti budovy

Od 1.1.2013 se zákonem nařizuje mít průkaz energetické náročnosti jakékoliv budovy, kterou pronajímáte nebo prodáváte. Dokážeme takovýto PENB zpočítat a s certifikací vystavit.

Inspekce pro zdravý život

Zdravý život

Zda je bezpečno v nemovitosti bydlet chce vědět určitě každý. Obraťte na inspektora nemovitostí a ten vám rád poradí a zjistí např. jestli váš byt či dům neobsahuje radon, azbest, formaldehyd a další životu nebezpečné látky.

Nemopas nemovitosti finanční plán

Finanční plán

Chceteli vědět co vás bude "provoz" takového domu či bytu stát, tak právě finanční plán našeho inspektora nemovitostí vám náklady na nemovitost odhalí.


nemopas - prověření projektu

NEMOPAS prověření projektu

Speciální prověření projektu zajistí to aby váš plán na novou výstavbu nemovitosti, butu, domu neobsahoval zbytečně předražené části a technologicky odpovídal všem standardům a nařízením.

Certifikace výstavby

Certifikace výstavby od inspektora nemovitostí

Jste-li realizační či stavební firma a chceteli ukázat zákazníkovi, že vaše práce je opravdu kvalitní, můžete si nechat zkontrolovat projekt a celou stavbu nezávislým odborníkem - inspektorem nemovitostí a nechat si vystavit tzv. certifikát výstavby.