Expertní a diagnostické služby

Jak probíhá diagnostika rizik

Způsob diagnostiky rizik pro průzkum nemovitosti probíhá vizuální kontrolou problematických míst za případného použití neinvazivních, orientačních diagnostických přístrojů. Invazivní zkoušky, provádění sond či akreditované měření není v inspekci zahrnuto a může být doobjednáno dle potřeby a případného doporučení. Vedlejší stavby a příslušenství stavby hlavní nejsou předmětem technického hodnocení.

Oblast působení inspektorů

Inspekci nemovitosti Vám provedeme v hlavním městě Praha, v okrese Praha západ, Praha východ, v oblasti Mělníka, Mladé Boleslavi, Nymburka, Kolína, Kutné Hory nebo Benešově. Expetní diagnostické služby provádíme nejen v Praze a okolí ale také v okrese Mělník, Benešov, Kutná Hora a také Ostrava, Opava, Zlín, Zábřeh na Moravě Šumperk a v dalších městech


Řeší problém s RD nebo s bytem?

  • Telefonickou konzultaci ZDARMA
  • Konzultaci přímo na místě, která pomůže najít příčiny problému a naznačit způsob odstranění
  • Odborné posouzení, které podrobně zdokumentuje celou vadu či poruchu, určí její příčiny a navrhne způsob sanace
  • Znalecký posudek, který se uplatní především tehdy, pokud je potřeba určit příčinu vady pro reklamaci díla případně pro soudní spor
  • Speciální měření (světlo, hluk, termovize, vzduchotěsnost, škodlivé látky)
  • Projekty odstranění poruch 

Nebo Vás trápí na domě jiný technický problém? Pomůžeme Vám. Expertní a znaleckou činností se technici a inspektoři znaleckého ústavu NEMOPAS (Dekprojekt) zabývají již více než 10 let. V rámci této činnosti jsou naši inspektoři a znalci připraveni pomoci všem, kdo mají na svém rodinném či bytovém domě technický problém.

Měření, která jsou případně potřebná v rámci posouzení a odstranění problémů provádíme v rámci akreditované měřící laboratoře ATELIER DEK. Znamená to, že pracovníci, měřící postupy a měřící zařízení pravidelně prověřuje Český institut pro akreditaci.

Pro bližší informace nás nezávazně a zdarma kontaktujte na našich centrálních kontaktech.
Ing. Jiří Čížek
tel.: +420 773 370 111
mail: jiri.cizek@nemopas.cz